Závody

09. 10. 2010 | † 14. 11. 2012 | kód autora: Lvn

 3.10. jsem vzala psiska na neoficiální závody v Lukové. Hned po příjezdu jsem potkala Verču s Afrem (bráška od Jazze) a naší super táborovou kámošku Kaču... Než jsme se všichni vzpamatovali, závody začaly. Nejdřív běželi začátečníci open small, medium a potom large, kde jsem nečekaně startovala já s Izzankou. První běh se nám vůbec, ale vůbec nepovedl, avšak já jsem z našeho prvního disku byla šťastná, protože Izzka vypadala u toho běhu strašně šťastně. Proč se nám běh nepovedl vysvětlím lehce..Izzka byla den předtím pást ovečky, takže oběhla každou překážku, kterou mohla :D. Open vyhrála nečekaně Kača, svině jedna :D, takže moc moc gratuluji :). 

Jumping Izzance sedl o mnoho líp, oběhla jen jednu skočku, takže jsme s jedním odmítnutím skončili na krásném 7. místě z 15. psů. Musím říct, že v běhu měla i silné chvilky, kdy se fakt rozběhla a makala!!! S Izzankou jsem fakt moc spokojená, ze všech psů byla zřejmně nejmladší a i tak se dokázala umístit. Je to moje pasoucí šikula.

DSC05235

Po jumpingu následovalo tunýlkaření, kde startoval Jazz. Běžel ve skupině štěňátek starších. S naším během jsem nebyla vůbec spokojená, protože jsem z něho mohla dostat víc. Možná jsem měla zvolit jiné vedení, možná taky běžel nesoustředěně, protože běžel bez hračky a pamlsku.. kdo ví.. prostě ten černoch si musel jeden tunýlek pěkně oběhnout výstavním krokem s ocasem nahoru!! :D Ale štěstí přálo i jemu a tak jsme stáli na bedně, 2. místo bylo jednoznačně naše! :) Jinak náš bráška Afroušek se umístil na 4. místě... gratulujeme i jemu :)

Závody byly moc podařené, příští rok jedeme určitě znovu a snad se nám podaří zase stát na bendě :) Tady se můžete kouknout na naše video, a tady je běh Jazzíka, který natočila Verča :) diky moc :)

DSCI4116 

DSCI4120


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.